Turse munandite ja päraku vahel, valu kõvaks minnes 11.07.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Avastasin hiljuti, et ala munandite ja päraku vahel on kergelt tursunud ning peale surudes valulik. Nüüd on hakanud peenis kõvaks minemisel ka valu tegema. Milles võib probleem olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta ja piisava lisainformatsioonita ei oska aidata.
Kui on probleem, siis tasuks sellega meestearsti vastuvõtule pöörduda!