urineerimishäire 13.06.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tavaliselt öösel kell 5 ärkan ma selle peale, et mu suguti on kõva. Väga kõva. Käin vetsus ja sealt tuleb suht vähe. Aga uni on rikutud. Päeval probleeme ei ole, käin 4-6 korda päevas vetsus. IPSS testiga saan vaevu 9 punkti kokku. Eesnääret olen ultraheliga kontrollinud. Probleeme polnud. Kaebused algasid 1,5 aastat tagasi. Ma ei teagi, kas see on meestearsti või uroloogi teema ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestearst saab siin aidata.
Küll peab lahenduste pakkumiseks probleemidest ja seotud teguritest parem ülevaade olema.
Eelkõige seksuaalpoole info.
Kui häirib, tulge meestearsti vastuvõtule.