Kuse surve 06.06.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

WC-s number ühel käies olen täheldanud,et surve on kadunud,voolab niisama.Kas see on sellises vanuses norm või peaksin muretsema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Noorel mehel see kindlasti normaalne leid ei ole. 40+ vanuses küll kusesurve järk-järgult nõrgeneb pisut. Siin soovitan küll kusevoolu kiirus ja ka sellega seotud jääkriin ära kontrollida. Mida varem tekkivad häired kontrolli alla saab, seda parem tulemus pikas plaanis. Tulge vastuvõtule!