Kas see on anaal fissuur? 28.05.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, pöördun küsimusega et mis täpsemalt on see auk anuse all? Ta ei valuta ega sega aga välimuselt oleks nagu lohk. Samuti läks viimase paari nädalaga suuremaks. Kas pean muret tundma? Tean et ülal on ka väline hemorrhoid, selle osas olen juba teadlik.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Üleval tõesti hemorroid. Pilt ei anna kahjuks täit pilti. Selle alusel kahtlustaks ka seal all hemorroidi, aga teie kirjeldate hoopis lohku...
Lohud üldiselt pole probleemiks.
Kui asi ebaselge, siis pöörduge palun probleemi täpsustamiseks oma perearsti poole!