Punased punni munanditel 18.05.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Nagu pildil näha, tekkisid munanditele sellised punased punnid, ei valuta, aga perioodiliselt hakkavad väga sügelema, kas on vaja arsti poole pöörduda, kui jah, siis millise?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pilt kahjuks läbivaatust päris ei asenda.
Võimalik, et tegu on rasunäärmete põletikuga munandikoti nahal.
Võib ise taanduda, aga mõistlikum oleks siiski pöörduda arsti poole.
Variandid:
1. Perearst
2. Meestekliinikus noorte nõustamise vastuvõtt