munandimanuse tsüstiga 03.05.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere eelmisel korral san teada siis et mis see on ja se on munandimanuse tsüstiga aga kas seda on ka võimalik ise ravida kuna ei ole nii suurt soovi minna arstipoole

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ütlesin kirjelduse alusel, millega võib tegu olla, mitte seda, millega tegu on.
Iga mees vastutab oma tervise eest ise. Sunniviisiliselt kedagi arsti juurde ei saadeta. Saan vaid soovitada.