Kottid 01.05.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere minul on selline probleem et ma tunnen katsudes vasaku kotti juures nagu mingeid teise palli või nagu et seal oleks midagi juhtunud parema kotti juures sellist asja ei ole kuj ma katsun seda siis tunnen näppudega ülese poole liikudes et tuleb nagu verevalum ja nüüd on hakkanud tekkima kotti küljest teravama tippuga muhku.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Iga muutus või poolte erinevus munandite juures tuleks meestearstile ette näidata. Siin on suurema tõenäosusega tegu munandimanuse tsüstiga, kuid midagi kindlamat võib öelda alles peale teie läbivaatust. tulge meestekliinikus noorte nõustamise vastuvõtule!