Munandikottide pealne nahk 04.04.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peale vahekorda muutus parema munandikotti pealne olev nahk nagu see oleks plastik või kile. Pole punatus, sügelust, ega paisumist. Ainult tekib valu kui magada selle peal või kui keskmise tugevusega pigistada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta ei saa siin teid kahjuks aidata. Tulge meestekliiniku noorte nõustamise vastuvõttu. Kaasa hommikune esmasjoa uriini analüüs!