Esimene kord 01.04.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Kuna on plaan astuda vahekorda oma tüdrukuga, siis tüdruk soovib ennem günekoloogi juurde kontrolli minna. Minu küsimus on selline, et kas on vajalik mehel ka enne vahekorda astumist minna meestearsti juurde kontrolli? Oleme mõlemad süütud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mina olen soovitanud kõigil meestel ennast meestearsti juures kontrollida kuskil puberteedi lõppfaasis. See pole seotud seksuaalelu algusega vaid pigem üldise kehalise/sugulise arengu ja võimalike seda poolt mõjutavate kehaliste eripärade ja haiguste võimalikult varase diagnoosimisega. Ja noorte nõustamise süsteemi raames pääseb meestekliinikus vastuvõtule kiiresti ja ilma saatekirjata.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Vistriku moodi asi peenisel.

Tere

Tülitan, siis sellise murge, et täne enne pesema minemist avastasin peeniselt sellise vistriku moodi asja. See oli juba teine kord, esimene kord oli suht peenise juure lähedal, nüüd aga ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Ilma nägemata tarka nõu anda ei oska. Kõige sagedasem on siiski karvanääpsu põletik. Kui ikkagi ei taandu, siis tasuks oma perearsti või meesteasrsti visiidil ära käia.

Loe edasi

pidamatus..

mul on nagu t2ielik pidamatus.. siis, kui plikaga askeldan suudan vist ainult 2 minutit ja saan juba orgasmi.. v6i on see siis orgasm... vahepeal on ka pikemaid askeldamisi.. et esimene kord venib p2ris ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Pöörduge seksoloogi poole. Peamine mure on teil mõtlemises.
Edu
Margus Punab

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: