Suguhormoonide testi tulemused. 28.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Pöördusin arsti juurde murega rinnanäärmed on imelikult suured. Minult võeti vereproov, ning pidin arsti juurde tagasi ilmuma, et analüüsi tulemusi vaadata. Kuid ma ei saanud minna. Ma küsiksin teie käest, et kas need testitulemused on normaalsed?

Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kindlasti ei ole normaalsed. Suure tõenäosusega kasutate anaboolseid steroide. Kui mitte, siis on tegu tõsisema tervisemurega ja tasuks kiirelt meestearsti vastuvõtule jõuda.
Iga mees vastutab oma tervise eest ise...