lihased 20.04.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mulle tundub, et peenise lihased on erektsioonis mitte päris kõvad ja juur ei ole peaaegu üldse ja see ei ole vanusest. Millest see võib olla? Mida teha?

Ette tänades Martin.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peenises tavamõistes lihased puuduvad. Sisuliselt on tegemist mitmekambrilise veresoonega. Interneti teel erektsiooni kvaliteeti ei paranda. Soovitan tulla ikka vastuvõtule.

Edu soovides

Margus Punab