Mida teha kui "vajub ära"? 19.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
On tekkinud piinlikust tekitav probleem. Alguse sai see mõni aeg tagasi, kui vaginaalse vahekorra ajal kadus erektsiooni, samas oraalseksi ajal oli kõik korras. Ma ei pööranud sellele väga tähelepanu, kuna kõik ju oleks nagu toiminud. Nüüd on asi süvenenud ja probleem piinlikum. Enam ei toimi ka oraalseks. Vahekorra ajal olen ise erutunud aga alumine pool nagu magaks. Lõpuks, kui tekib erektsiooni, on see ka kiire kaduma. Varem piisas erektsiooniks kas või kallistusest, kuid nüüd ei teki just kui midagi. Kas sellises olukorras on mingi väljapääs või pean olukorraga leppima?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Erektsiooniprobleemid on tüüpiliseks meeste tervisemureks.
Kui häirib elu, siis tuleks meestearsti vastuvõtule tulla.
Arvestades vanust, siis tuleks kindlasti ka põhjuste suhtes korralikud uuringud ära teha.
Ravi on lihtne ja tõhus.