kannikavahe ketendab,audub,käiies läheb valusaks .mida teha. 13.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

kannika vahe läheb käiies valusaks nagu õõruks ,auduks määrisin kreemiga vähe leevendab aga päris ära ei lähe.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist nahapõletikuga, mis vajab korralikku ravi. Põõrduge oma murega oma perearstile. Kui sealt abi ei saa, siis pöörduge meestearsti vastuvõtule. Ravi on kiire ja tõhus.