Laik eesnahal 12.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tekkis masturbeerimisel pikema aja jooksul. Ei ole valulik aga on laik ja kreemi määrimiest pole kasu olnud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi pealt näen naha pigmentatsiooni muutust, mis pole otseslt ohtlik. Kui ses piirkonnas on nahk ka paksenenud või rabedam, siis vajaks tõsisemat ravi. Üldiselt soovitan kõik peenisel ja munandi piirkonnas tekkivad muutused, kui need ei taandu paari päeva jooksul, kindlasti meestearstile ette näidata. Noorte nõustamise süsteemis saab meestearsti vastuvõtule kiiresti ja ilma saatekirjata.