Peenise pea tuimus erektsiooni ajal 10.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Viimasel ajal on läinud osade erektsioonide ajal peenise pea tuimaks.
Kas tegu võib olla mingi põletikuga või saab see olla ainult välise ärrituse põhjustatud?
Tuimus tundub olevat rohkelt seespool, mitte naha pinnal.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Väga mittespetsiifiline kaebus, kus palju võimalikke põhjuseid. Sageli psühholoogilise komponendiga. Sisemised põletikud tasuks tõesti esimesena välistada. Esmalt tuleks probleem siiski peensusteni selgeks teha. Tulge vastuvõtule!