Eesnaha all olev näha ärritus 09.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peale natuke karmimat suuseksi varem koos oldud naisega tekkis näha alla tõsine ärritus, mis pole peale 1,5 nädalat alla läinud, pigem hullemaks. Algul oli lihtsalt sügelus, nüüd juba valutab ka peenuse pea aeg-ajalt.
Ehk millega võib olla tegu ja mida pean tegema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi peal on tegu üsna koleda põletikuga. Kui halvenemistrendiga, siis soovitan võimalikult kiirelt kas meeste- või nahahaiguste arsti vastuvõtule jõuda. Kui tulete meestekliinikusse, siis võtke kaasa ka hommikune esmasjoa kusi ja ärge eesnaha alt 24 t peske.