Eesnahapõletik 08.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kui mul peaks olema eesnahapõletik siis kas vajab see kiiret sekkumist?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Iga põletik, mis paari päevaga ära ei kao, tuleks arstile ette näidata ja võimalikult kiiresti välja ravida. Meestekliinikus on noortele erivastuvõtt kus saab löögile kiiresti ja ilma saatekirjata. Meestekliinik@kliinikum.ee parim kontakt.