Peenise eesnaha all on imelikud täpid 26.02.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise eesnaha all on imelike väikeseid punne nagu mingi villi laadne, unineerides valus ei ole. vahekorra ajal on küll pisut. kas liigne onaneerimine ja seksimine võivad seda teha? või on mitte hea peenise pesemisest ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõik nimetatu võib teatud tingimustel eesnahapõletikke soodustada. Esmaselt soovitan kasutada klotrimazooli kreemi, mis apteegis saadaval ilma retseptita. Seksuaalpartner võiks kontrolli minna. Samuti teie ise. Meestekliiniku noorte nõustamise kabinetis saab vastuvõtule ilma saatekirjata ja kiiresti. Kaasa hommikune esmasjoa kusi.