Kas kliinikum aitab 24.02.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Tahtsin küsida,et kas kliinikum aitaks kirurgilise protsessiga?
Oleks vaja välja lõigata anomaalia vasakust eesnäärmest,mis on sinna tüsistusest tekkinud.
Psa näit küll normis..Aga igapäevane elu või elukvaliteet pekkis.Sooviksin Tartus kedagi teist arsti peale Tjaguri.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ei saa küsimuse mõttest päris aru, peale selle, et te pole senise käsitlusega rahul ja elukvaliteet pekkis.
Alati on võimalik paluda teist arvamust kas mõnelt uroloogilt või teiselt meestearstilt.
Lugu teadmata, vaid kogemuse alusel, võin öelga, et eesnäärmes tekivad ehituslikud muutused alati aastatega ja kirurgiaga on seal midagi head ära teha harva. Kirurgial on oma koht peamiselt eesäärmevähi korral.