Vaevumärgatavad nahamoodustised 18.02.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Peenisel on vaevumärgatav nahamoodustis (tähistatud punase ringiga). Reaalsuses ei ole see suurem kui ca 1mm läbimõõduga, asub peenise esimesel kolmandikul keha poolt.. Mingeid vaevuseid ei tekita, aga kahtlustan, et tegemist võib olla molluski või HPV-ga kuigi mõlemal juhul jääb arusaamatuks nakatumise olukord.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks pildi alusel miskit diagnoosi panna pole võimalik. Molluski moodi see leid pole.
Kui häirib, pöörduge kontrolliks oma perearsti poole.