Eesnahk on kitsamaks läinud ja valge joon on nahale tagasi tekkinud. 13.02.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Käisin kunagi teie vastuvõtul sama probleemiga ja te aitasite mind. Kirjutasite mulle raviks kaks kreemi Fucicort ja Dermovate 0,05 kreemid.
Nüüd aga ei mäleta kumba kreemi tuleb enne kasutada aga seda mäletan , et see oli oluline.
Ps.Suguhaiguste proovid antud ja neid ei ole.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Väga vabandan, aga ilma inimest ja tema probleemi hetkeseisu nägemata ma ravisoovitusi anda ei saa. Raviskeemi koostab ja selle eest ka vastutab arst, kes ravimid Teile välja kirjutab. Mõnikord on vajalik üks, teisel juhul teine ja vahel mõlemad ravimid teineteise järel.