Peenise suurendamine ja erektsiooni pikendamine 27.01.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas oleks võimalik kuidagi tõsta erektsiooni edasi lükkamist seksuaal elus? Mul tekib erektsioon kuni minutiga.
Samuti sooviks küsida, et kas oleks võimalik peenise pikendamist, vastuse leidsin varem foorumist, et pärast eneserahuldsmist lasta sperma purse naha alla.
11.2021 kirjutas meestearst tabletid Spedra 200mg(võtta vajadusele), selle kirjutas ta põhjusel, et mul aeg-ajalt pärast erektsiooni ei tule spermat välja.
Lisaks võtan epilepsia tablette neuroloogi poolt kirjutatud ( Valproate Sodium 500mg *2) 2 korda päevas ja Keppra 250mg 1 tablett, 2 korda päevas.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esiteks - sellise pildi võivad postitada peale külmast veest tulekut või tugevas stressis pea kõik mehed...
Internetist võite leida väga palju üsna rumalaid soovitusi peenise pikendamiseks - siin kirja saanu on minulegi uus. Tänud selle vahendamise eest!
Jutus ja ravimi järgi on teemaks erektsiooni mure.
Sisust saan aru, et ehk hoopis varane seemnepurse - sellel omad, hoopis teised ravimid.
Seemnepurse puudumine võib olla seotud Teie põhihaigusega, aga ka hormonaalse tasakaalu häirega.
Soovitan läbi teha korralikud uuringud, soovitavalt meestearsti haridusega spetsialisti juures.