Peenisepea väga tundlik 26.01.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Olen lugenud väga palju Teie vastuseid siin lehel ja pole leidnud sama probleemiga vastust. Mu probleem ei tulene ka kohe kindlasti psühholoogilise poole pealt.

Mul on peenisepea tundlik, nagu pea igal mehel, aga minu liigne tundlikkus väljendub ainult seksi ajal. Muidugi on see igal ajal väga tundlik, kui ma eesnaha pealt ära võtaks ja kõndida üritaks, oleks see väga intensiivne minu jaoks, aga ma ei tee seda niiet ei häiri.

Aga seksi ja mastrubeerimise ajal on see nii tundlik, et hakkab konkreetselt nii kõdi, et on valus. See mõnutunne, mis hõõrdumisel tekib, on minul mingi 100x tugevam, kui tavalisel mehel, ja siis ongi see hõõrdumise mõnutunne lihtsalt selline ekstreemne kõdi.
Ma pean mastrubeerimise ja seksi ajal, kui eesnahk maha tuleb, tegema pause selle valu pärast, ja mitte enneaegse seemnepurske pärast vaid V A L U pärast! Seksis ei saa ma üle mingi 10-15 sekundi korraga peenist kuhugi hõõrduda, valu muutub liiga intensiivseks ja pean maha rahunema umbes 10 sekki. Ja seks mul nii käibki et 10-15 sekki, siis 10 sekki pausi ja uuesti... Nii ei saa ju!

Käisin meestearsti juures, ta kuulas mind üle, ütles et asi on vaimse poole peal. Vaatas ka peenise üle, kõik oli korras. Aga see pole kohe kindlasti vaimse poole peal, proovisin ka neid mõtteharjutusi ja hingamisi, mis ta ütles, aga sain kohe aru, et reaalselt pole mõtet, ja ma tean mida ma tunnen, ma ei soni niisama :D

Ühesõnaga... 10-15 sekki hõõrdumist vagiinas või käes ja siis on vaja teha 10 sekki pausi, vastaseljuhul, usun, et saan närvivapustuse...
Palun uskuge mind, et see pole vaimne probleem, vaid peenis ongi konkreetselt mul liiga tundlik.

Kuidas seda tundlikkust vähendada? Ma teeks kasvõi ümberlõikuse selle jaoks, et see tundlikkus väheneks, aga kas on ka mingeid teisi võimalusi? Milline on kõige intensiivsemalt tuimestav kreem või salv?

Olen tohutult tänulik, et jõudsite mu teksti läbi lugeda ja vastata, suur aitäh, teete Jumalatööd! :)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peenise pea kõrge tundlikkus on probleemiks paljudel noorukieas meestel, eriti kui eesnahk pole varem vabalt üle peenise pea liikunud, näiteks ümberlõikuse järel. Sellise probleemi lahendamiseks oleks vaja siiski inimene üle vaadata ja probleemi ilmnemist pisut sügavavalt mõista. Aga mõned soovitused võin ka siin anda:
1. "Harjutada peenist reaaleluga". See tähendab, et just nimelt püüda tavasituatsioonis eesnahk võimalikult sageli üle peenise pea hoida.
2. Seksi ajal kasutage preservatiivi. Siis on otsene stimulatsioon pisut väiksem, aga keha harjub.
3. Seks poodides on peenise tundlikkust vähendavaid aineid ka ilma retseptita. Võite proovida.
Kui enamat soovite, siis tasuks vastuvõtule tulla.