Rasked WC külastamised 26.01.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Pärakulihase krambid, raske on külastada WC-d ning potil istudes on väga valus. Lisaks läheb tualettruumis väga kaua aega.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin on viiteid närviregulatsioonihäiretest, kusemishäiretest. Niisugust kompleks-probleemi kindlasti interneti teel ei lahenda. Mina soovitan esimeses järjekorras külastada oma perearsti. Perearst saab teha esimese läbivaatuse ja uuringud. Kui pole tema võimuses teie muret lahendada, siis suunab spetsialistide vastuvõtule, kes saavad edasi aidata.