Kipitav tunne pärast kusemist 24.01.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Päev tagasi, tundsin ebameeldivat kipitust peenises peale kusemist. Koju tulles avastasin, et ka peenisepea on kahtlaselt punane ja igakord pärast kusemist on kipitav tunne sees. Panin pildi ka manusesse, kui see midagi aitab. Kas oskate midagi soovitada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan välistada kuse-sugutrakti põletikud. Selleks on teil kõige lihtsam pöörduda Kliinikumi meestekliiniku noorte nõustamise kabinetti, kus teenus vastavale vanusegrupile tasuta, saatekirjata ja kiirelt kättesaadav. Kaasa hommikune esmasjoa kusi ja eesnaha alt mitte pesta 24 tundi enne visiiti.