Spermas oli roosakas/punakat tooni 10.01.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Spermas, oli roosakat/punakat tooni sees ja peale vahekorda vaatasin eesnaha alla, ots oli punane ja kipitas mingiaeg. Tahaks vastuvõtule aega ka kui saaks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestearsti vastuvõtule saab aja kõige lihsamalt üle meie kodulehe: https://www.kliinikum.ee/meestekliinik/
Kui tulete visiidile ja sellised mured, siis võtke kohe kaasa ka hommikune esmasjoa uriin ja igaks juhuks võiks ka eesnaha alust 24 tundi mitte pesta.
Veri spermas viitab kas aktiivsele või läbipõetud ja armkude tekitanud põletikule sugutraktis. Halvemad haigused on põhjuseks harva.