Eesnahk jäigastumisel 18.12.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kui mu peenis pole jäigastunud siis mu eesnahk tuleb ilusti üle peenise pea aga kui mul on peenis jäigastunud siis mu eesnahk ei taha täiesti üle peenise pea tulla, tuleb ainult poole peale isegi vähem ja kui ma tahan poole pealt eesnahka veel edasi tõmmata siis on suhteliselt valulik. Kas see on okei või pean kuhugi täpsemalt pöörduma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selle probleemi nimeks on funktsionaalne fimoos. Mure on kenasti lahendatav. Kui soovite lahendust, siis võite alustada igapäevasest kodusest venitamisest. Kui see siiski nädalaga midagi ei muuda või tundub tegevus hirmutav, siis tuleks jõuda meestearsti vastuvõtule.