peenis katki 15.12.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
peale vahekorda tekivad mõnikord peenisele punnid, vistrikud valulikud paranevad 2 nädalat
pildil juba punnid katki läinud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Seksi järel tekkivad eesnaha ja peenise pea põletikud viitavad partneri sugutrakti põletikele.
Tegelema peaks üheaegselt mõlema osapoolega. Seni soovitan seksi kaitsega.
Teil tuleks välistada kusiti põletikud. Vajadusel ka lisasugunäärmete (eesnäärme, seemnepõiekese) põletikud.
Tulge vastuvõtule. Esimesele visiidile kaasa hommikune esmasjoa uriin!