Peenise suurendamine ja erektsiooni liiga kiire tulek 12.12.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kuidas saada peenis suuremaks?
Kuidas tegeleda liiga kiire erektsiooniga?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui ülekaal, siis aitab kaalu langetamine. Kui liiga stressis, aitab sellest üle saamine. Sisuliselt peenise suurust muuta ei saa. Küll saab aga mõjutada konkreetse ajahetke kehareaktsioone mõjutavaid tegureid.

Mis on kiire erektsioon? Vast ikka varane seemnepurse?

Sellise küsimuste kombinatsiooni puhul on tavaliselt tegemist olnud täiesti normaalse noore mehega, kel pole partneritega vedanud või on lihtsalt enesekindlus madalapoolne.

Kui on nõu vaja, siis tasub tulla meestearsti vastuvõtule! 65 tähemärgilise informatsiooni lausel targemat nõu anda kahjuks pole võimalik.