Orhiit ja epidümiit 08.12.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Prostatiiti ei pidavat enam olema.
Jätkuvalt aga valu vasakus munandis ja kergelt ka paremas
Valu kolle veeni munandiühenduses olemas.
Asjad algasid kunagi klamüüdiast.
Antibiootikume (ciprinol 500)tarvitanud,kuid valu mõne ajapärast tagasi..ja ei moodustu sperma vaid mingi põletikuline kollane ollus
Kas oleks võimalik ka mingisugune süsteravi??
Kirsiks tordil veel ka impo
Kas on noorele inimesele veel mingisugune väljapääs?
Vanust 32

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Minu ühene seisukoht on, et selleks et saavutada hea ravitulemus, on vaja eelkõige teda, mida ravitakse.
Kui soovite oma isikliku suva järgi ravi väljakirjutamist, siis raiskame siin teineteise aega. Mina pimesi ravisse ei usu ja seda minu käest ka ei saa. Ka mitte soovitusi selleks.
Kui sperma on täielikult muutunud, siis ikkagi on tegu kas eesnäärme või seemnepõiekese põletikuga või siis teiselt poolt tõsise eesnäärme funktsiooni häirega.
Kui soovite abi, võite alati vastuvõtule pöörduda. Lihtsaim kontakt: meestekliinik@kliinikum.ee