Keset seksi kaob erektsioon ära 07.12.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 23 aastane mees, kes on olnud oma kallimaga suhtes üle 4 aasta. Kuskil 3 kuud tagasi hakkas tekkima stress. Eelmängu ajal ja muudel hetkedel on peenis tugevas erektsioonis. Seksi ajal aga poole pealt vajub ära. Mida teha, kas asi võib tuleneda stressist?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tugev stress võib olla põhjuseks. Teiseks teguriks võib olla meessuguhormoonide taseme muutus. Selles vanuses on muud põhjused harvemad.
Meeste seksuaalhäired on tänapäeval kenasti lahendatavad. Tulge vastuvõtule!