Juuste kiilanemine 06.12.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist! 8 kuud tagasi lõikasin endal juuksed ära ja märkasin et mul on pea peal juuksed hõredamad, ei teinud sellest väga midagi välja. Nüüd 3 kuud tagasi lõikasin juuksed uuesti ära. Algul ei märganud midagi aga nüüd kui juuksed rohkem tagasi kasvanud olen märganud et on väga hõredaks jäänud peale seda kui ma olen kadunud kapuutsi ja hoidnud juukse palsamit ~1h peas. Kui vaadata hea valgusega siis see koht oleks nagu kiilas. Olen ka lugenud et see võib olla cowlick või crown. Isa on 40 aga juuksed on peas aga samas ka väga väga hõredad. Tahaks teada kas see on ma hakkan kiilanema. Vanuselt olen 15.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selles vanuses juuste hõrenemist enamasti veel ei ole.
Kui olete oma tervise pärast mures, siis saate alati tulla meestekliinikusse noormeeste nõustamise vastuvõtule.