Kõditunne urineerimisel ning peenisevarres 02.12.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Tunnen urineerimisel sisemist kõditunnet kogu peenise pikkuses. Vabalt olekus kerge masseerimise surve peenise alaossa justkui leevendab kõditunnet.
Millest võib olla see tingitud? Varasemalt ei ole seda olnud.
Ei ole olnud kaitsmata vahekorras.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Miski põletik seda ilmselt põhjustab. Välistama peaks esmalt kusiti põletiku. Alati ei pea tegu olema suguhaigusega.
Kui kusiti pool korras, siis tuleb eesnäärme probleemid välistada. Arvestades vanust, siis tüüpilises eas, kus varem varjatud mured kipuvad esile tulema. Omad haigused on ka peenises.
Kontaktiks: https://www.kliinikum.ee/meestekliinik
Kui meie kliinikusse tulete, siis võtke kohe kaasa hommikune esmasjoa uriin.