Peenise peal asuv punn 24.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, küsimus on selline, mis punniga on tegu? kas ta on healoomuline kasvaja? Ja kas seda on võimalik kuidagi eemaldada? On olnud juba lapsepõlvest saati.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Lõpliku hinnangu saaksin anda vaid peale läbivaatust. Siin siis tegu pildi alusel antud esmase arvamusega.
Tegu on ilmselt nahaaluse tsüstiga.
Tõesti healoomune muutus, pigem anatoomiline eripära kui kasvaja.
Ohtlik pole. Aktiivravi ei vaja. Seksuaalelu ei mõjuta.
Kui tahate eemaldada, siis soovitan pöörduda oma perearsti poole, kes saab suunata opereerivale arstile, uroloogile.