Lööve munanditel ja peenisel 22.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Viimasel ajal olen märganud munanditel ja eesnaha all ning peenise alaküljel punast löövet. Eesnaha all erekteerunud seisundis nahk venitades valutab ebatavaliselt. Mul on olnud varem atoopiline dermatiit ja selle korral on mul lihtsalt soovitada mitte vee baasil baaskreemi. Olen seda proovinud, kuid ei ole mõjunud. Pesen iga päev korralikult ka eesnaha alt ja seksuaalne aktiivsus puudub. Palun väga, et minu info jääks täiesti konfidentsiaalseks

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Isikuandmeid Kliinik.ee kindlasti ei edasta.
Samalaadseid muresid on antud ajahetkel sadadel eesti noormeestel.
Kui on kirjeldatud probleemid, siis soovitan soojalt tulla Kliinikumi meestekliinikusse noorte nõustaja vastuvõtule.
Sinna pääseb ilma saatekirjata ja pea ilma järjekorrata.
Lihtsalt kirjelduse alusel täpset diagnoosi panna ei saa ja ka toimivad ravimid on vaid retseptiga saadaval.