kubeme piirkond 17.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kubeme piirkonna raseerides on punetus ja nahakuivamine [1-2 cm suurune laik].
Vahepeal kui olen rohkem süganud on tulnud ka haavandeid .

Külmade ilmadega on häirivam , kuna tööriided paksud ja keha õhku ei saa ,suvel seevastu pole probleemi .

Kas apteegist on ilma retseptita kreeme müügil ?
Perearsti juurde pole aega minna , sooviks koduste või kreemidega saada ravitud .

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pimesi kahjuks ravi määrata ei saa ja toimivamad vahendid on niikuinii vaid retseptiga saadaval. Kui aasta jooksul pole aega arsti juurde jõuda leidnud, ju tuleb siis asjaga leppida.