Mm peale vahekorda mul on valus pissida ja mehel on punane ja kipitab 11.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mmm peale kummita vahekorda on mul valus pissida ja mehel on punane ja sugeleb... Mis meil voiks viga olla palun aidake

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline murede kompleks - põletik perekonnas/suhtes.
Lahenduse saab, kui uuringud ja ravi teete üheaegselt.
Seni soovitan seksi preservatiiviga.
Kui mees tuleb Ülikooli meestekliinikusse, siis võiks kohe esimesel visiidil esmasjoa kuse kaasa võtta. Kui on ägenemise aeg, siis ka 24 tundi eesnaga alt mitte pesta.