Laik vasaku jala reie siseküljel. 08.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, kõik algas 4 või 5 kuud tagasi, kui avastasin oma reie siseküljelt suure punase laigu (umbes labakäe laiune), siis läks aeg mööda ja sellest laigust jäi ümmargune ring. Nüüd aga on ka ring kadunud ja järgi on jäänud selline( foto manuses) laik. Harva sügeleb ka aga mitte häirivalt. See laik muudaks nagu värvi ka, vahepeal on tumedam siis jälle nagu heledam. Algul kahtlustasin puuki, kuna elan maal. Sellel suvel oli mul puuk küll, mille kohe välja tõmbasin aga vot ei mäleta kas see puuk oli mul samas kohas, kus see laik on või mitte. Või millega tegu võiks olla.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin soovitan soojalt perearsti külastada. See jääb jääb rohkem tema kompetentsi väljale.
Võimalikke puugist põhjustatud probleeme saab täpsustada vereanalüüsiga.