proletto plus reklaam 04.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tänan, dr Punab toidulisandile proletto plus antud hinnangu eest: "annetage pigem see raha". Mind solvas väga, kui selle tootja firma natural pharmaceuticals koostöös Postimehega (olen tellija) sokutas mu reklaami keelusildiga trepikoja postkasti "eesnäärme tervise kampaania" sildi all (meestele üle 50) oma proletto plus reklaami. Postimehe poolt äärmiselt inetu kokkulepe oma tellijatele sellist soga pähe määrida aidata. AKI väidab, nende käed jäävad lühikeseks, kui otse nimeliselt reklaami ei saadeta. Kui teie võimuses ja teil võimalus ning tahe meestele harivat nõu anda, kirjutage Postimehes või esinege sel teemal TV-s. PS Olen 10 a eesnäärme vähki põdenud/ravinud, sestap väga soovitan teil nõustada algajaid põdejaid selliste imeravijate eest. Tänud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Jah, turujõududega me arstidena võidelda ei suuda.
Püüame inimeste teadlikkust üldiselt tõsta ja soovitan kahtluste korral soojalt alati arstilt nõu küsida.
Tänud tagasiside eest!