Mu mehe Sperma ei voola vaid on paks nagu üks suur klimp 03.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kui on suhu lasknud siis tundub nagu see oleks nagu tükkiline kisell ja rohkem tahke millest see võib olla mees on 33 ja kui pabri peale siis sulanud nätsukomm soov oleks saada lapsi kas sellise spermaga saab lapsi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nõrgem seemnepurse ja tavalisest tükilisem sperma võib viidata eesnäärme puudulikule funktsioonile. Kahjuks lihtsalt välise kirjelduse alusel mehe viljakust hinnata pole võimalik. Kui pole enam kui 6 kuu jooksul soovitud rasedust saavutanud, siis soovitan ikkagi ära teha korrektsed uuringud mõlemal osapoolel. Mehe osas saab seda tema Ülikooli meestekliinikus. Kontakt: meestekliinik@kliinikum.ee või üle meie kodulehe.