Ei püsi kôva 28.10.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere olen mitu aastat nii 5a regulaarselt tegelenud eneserahuldamisega kohati kui on vôimalus olnud veeta naisega kôvastub aga vajub ära aga mitte alati kas kui mitte onaneerida 2-3 kuud üldse mitte suguti kôvastub nii nagu peaks ja püsib?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! See kõik on väga suhteline, selles mõttes et mees aastad masturbeerib, temal tekkivad vastavalt fantaasiad ja võimalik et kui ta kohtub nais partneriga erektsioon ei ole täis, kuna on harjunud teismoodi ja ootused on teised. Olemas ravimid mis stimuleerivad suguti kõvastumine, neid võib kasutada enne kohtumist (enne vahekorda), toimivad nagu starter autos ehk panevad mehhanismid käima. Retsepti ravimid siis soovitan tulla arsti vastuvõtule.