Neerukivid 13.10.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Paar päeva tagasi paigaldatti mul mustamäe haiglas tent kusejuhasse , kuna kivi oli kusejuha umistanud . Urineerimise lõpus on tunne nagu neer tõmbuks vaakumisse ja on päris valus . Dr. Zirel ütles , et põis tõuseb üles , ok , nüüd küsimus , et kas see valu on niikaua kuni kivi välja saab (nimelt olen opi järjekorras) , või võib see mingi aeg ikka vaibuda , kuna olen kutseline autojuht , siis võimalikud augud teedel on probleemiks kindlasti .

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vabandan, kuid haiguslugu täpselt teadmata ei ole siin võimalik miskit mõistlikku nõu anda. Soovitan usaldada oma väga head raviarsti. Tema on ka see inimene, kes saab esitatud küsimustele vastata.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Neerukivid juhiti põide

Patsient 5 kaelalüli murruga 7 kuud möödas(alakeha ja kõhust halvatud).Nädal tagasi Haapsalu Neuroloogiakeskuses tekkis kõrge palavik ja põhjusex neerukivid.Haapsalu haiglas juhiti need põide(noormehel ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Rakvere haiglas töötab uroloog Juho Pariis, kes saab siin midagi sisulist öelda ja ehk ka ette võtta. Millegi täpsemaks soovitamiseks peaksin ma kogu haiguslugu nägema.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: