Valutav punetav parem munand ja reie sisemine ülemine külg 12.10.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, millest võiks tingitud olla punetav kergelt valutav munand samuti punetust reie siseküljes ja tuntav ka sugutis

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Punetus ja ebamugavus on klassikalised põletiku tunnused. Tegu võib olla kergemat sorti nahapõletikuga, aga nende kaebuste alusel tuleks kindlasti välistada ka sisemised sugutrakti põletikud.
Tulge vastuvõtule! Kõik probleemide käsitlused algavad läbivaatusest. Küll tasuks esmasele visiidile kaasa võtta hommikuse esmasjoa uriini analüüs.