Pornosõltuvus 06.10.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen pornosõltuvuses olnud juba 5 aastat. Koguaeg kui vaatan seda olen onaneerinud mingi periood sellest isegi 2 korda paevas. Kui nüüd endale naise sain tekkisid erektsiioni probleemid. Kas seda saab ravida ja mida tegema peaks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline teema. Aga noorte nõustamise süsteemis saame ka selliste muredega enamasti kenasti hakkama.
Põhimõtteline skeem selline, et meie omalt välistame kehalised teemad ja anname suunad ja toe probleemi lahendamiseks. Teil esimene probleemi tunnistamise etapp juba läbitud. Nüüd tuleb lahendusteele asuda.