Peelis punetab ja kipitab,paha hais tuleb ka kiiresti juurde 06.10.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Punetus tekib peale seksi ja on vahelduva eduga olnud üle aasta. Vahel on ka pikemaid pause olnud isegi mitu kuud.Partner on olnud logu aeg üks.Naine on käinud günekoloogi juures selle aja jooksul mitu korda.Tal on päevad tihti pikad ja paar korda kuus.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peale seksi tekkival eesnahapõletikul on kaks põhjust. Esiteks ja ülekaalukaimalt sagedaseim on partneri tupekeskkonna tasakaalunihe või põletik.
Teiseks mehe enda sisemiste suguelundite põletik.
Mõlemad osapooled vajaksid üheaegseid uuringuid. Teil soovitaksin vastuvõtule tulla. Kui tulete meestekliinikusse, siis võtke kaasa hommikune esmasjoa uriin ja ärge peenist enne visiiti 24 tundi peske.