Paremal pool kubemepiirkonnas paistetus/turse 03.10.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere olen 33 a mees umbes 2 paeva tagasi hakkasin kergetmuhku/paistetust tundma paremalpool kubeme piirkonnas kui seisanpusti võrreldes vasaku poolega.pikali olles ei tunne. Urineerimine ei ole valus, kuigi eile tuntsin et tahaks tihti vetsu. Kui pikalt jalgadel olla siis annab see koht kergelt valu tunda.. pikutades on koik normaalne

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma teid läbi vaatamata siin tarka nõu anda ei saa. Kirjelduse alusel võiks esimesena kahtlustada kubemesonga teket/olemasolu. Seega soovitan pöörduda oma perearsti juurde esmaseks läbivaatuseks.