Valged punnilaadsed asjad peenisel 30.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 19 aastane noormes ja umbes nädal aega tagasi tekkisid mu kubemesse ja peenise allapoole valged punni/tüüka laadsed asjad. need ei ole valusad kuid natuke tekitavad sügelust. Kas peaks muretsema või mitte? pöörduksin hea meelega meestearsti poole kuid olen hetkel kaitseväes ning see oleks väga raske.
Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks kirjutatu alusel miskit asjalikku nõua anda ei ole võimalik. Siin peaks ikka muutused esmalt oma silmaga üle vaatama. Põhjuseid palju ja vägagi erinevaid.
Kui meestearsti või noormeeste nõustaja juurde vastuvõtule ei soovi/saa (viimane siiski praktilise kogemuse alusel küsitav) tulla, siis saab teid kindlasti esmaselt aidata teie väeosa meditsiiniteenistus.