Meeste kliimaks 30.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas on meil saadavaid mingeid kliimaksi ravipreparaate meestele.
Ja millises annuses ja milliste kuuridena neid võiks tarvitada-kui pikad kuurid teha ja kui pikad võiks olla kuuride vaheajad.
Ja millised tablettide variandid meil on? Ja kas nende jaoks on vajalik arstiretsept või neid saab osta käsimüügist?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ravipreparaadid on Eesti Vabariigis saadavad ainult arsti retseptiga.
Meeste kliimaksi alla võib mahutada vähemalt 1000 erinevat haigustunnust.
Alustama peaks siiski sellest, et mis probleemid teil mureks on, püüdma välja selgitada nende põhjused ja alles siis rääkima nende optimaalsest ravist.
Kui soovite lahendust, siis soovitan vastuvõtule tulla!