Eesnaha peale tekkinud haav/rebend 15.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Mure selline, et peale vahekorda tekkis mingisugune haav/rebend eesnaha peale, esimesed 3 päeva küll natukene valutas, aga siis valu taandus. Haava/rebendit puudutades hakkab valus ja justkui haav/rebend välimuselt paremaks pole läinud. Nii palju kui lugenud siis tuleks lasta olla lihtsalt ja ehk paraneb ära.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Haava puhul, eriti mis mõne päevaga paremuse poole ei liigu, tuleks ennast siiski vast arstile ette näidata. Põhjused tuleks ka üles otsida. Võite alustada perearsti visiidist või siis otse meestearstile.