Hpv test 06.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen teinud paar aastat tagasi Hpv testi. Tulemused olid sellised
HPV 16 DNA Negatiivne
HPV 18 DNA Negatiivne
HPV kõrge riski (31,33,35,39,45,51,52,56,58,59,66,68) DNA Positiivne
Kas oleks nüüd aeg teha uus test? Kas Võib olla , et viirus on taandunud? Miks selline küsimus? Soovin alustada uut suhet ja pean teadma kas olen viiruse kandja või mitte.
Tänan.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui südamerahu annab, siis tasub kindlasti test ära teha!
Tulge visiidile- vaatame seisu üle ja võtame testi. 24 tundi mitte peenist enne visiiti pesta. Kaasa ka hommikune esmasjoa uriin.